Nowe mieszkania łódź
Nowe mieszkania Łódź
Nowa inwestycja - Osiedle Opolczyka
Kontakt: 606-90-90-35
Nowe mieszkania o wysokim standardzie
Tereny rekreacyjne, las, parking podziemny, windy...

Nowe mieszkania Łódź

Budynek 3

32 mieszkania o wysokim standardzie od 47 do 80 m2.
  • Mieszkania stan developerski, rozkładowe.
  • Budynek 3 piętrowy, wyposażony w domofon, gresy na korytarzach, wysokie okna (parapety na poziomie 50 cm), windy i duże balkony.
  • Teren ogrodzony, brama wjazdowa na pilot, parking podziemny.
Standard wykończenia i wyposażenia mieszkań *.pdf

Inwestycja zrealizowana - wszystkie mieszkania sprzedane


"Osiedle Hetmańska II etap" składa się z 64 apartamentów położonych w dwóch budynkach 4-kondygnacyjnych z parkingiem podziemnym. Budynek ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej i jest wyposażony w windę obsługującą wszystkie kondygnacje (od garażu do 3 piętra).

Dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców proponujemy wybór apartamentów o powierzchniach od 47,26 do 88 m2 zaprojektowanych tak, aby zapewnić maksimum wygody i funkcjonalności. Na indywidualne życzenie klienta proponujemy łączenie mniejszych mieszkań w przestronne apartamenty oraz modyfikacje układu pomieszczeń i instalacji.
Mieszkania na parterze posiadają ogródki przydomowe o powierzchni od ok 20 do ok 115m2 oraz tarasy o powierzchni od 38 m2. Mieszkania na piętrze mają balkony o powierzchni od 10 do 12 m2
Dla każdego mieszkania zaprojektowano oddzielne pomieszczenie gospodarcze znajdujące się na tym samym poziomie co mieszkanie. Dostępne z klatki schodowej.

Firma CEM-MIX gwarantuje Państwu pewność transakcji - wszystkie inwestycje realizujemy ze środków własnych co świadczy o stabilności i płynności finansowej firmy oraz bezpieczeństwie klienta.

       
Nowe mieszkania Łódź - Budynek 1 - Budynek 2 - Budynek 3 - Budynek 4 - Budynek 5 - Budynek usługowy - Budynek 7 - Osiedle Opolczyka
Zdjęcia, filmy - Kontakt

Projekt i wykonanie PREZO - TwojeCentrum.pl - Copyright CEM-MIX 2010-2015
Nowe mieszkania Łódź | Sprzedaż mieszkań deweloperskich Łódź